Golden Team, czyli treningi boksu dla wszystkich

Boks to wyjątkowe wyzwanie. Nie można z niczym porównać uczucia wyjścia na ring

                                                                                       „Nie ma osób odpornych na ciosy,                                                                                                                   są jedynie ludzie źle trafieni”

Zajęcia w Klubie Rekreacyjno Sportowym „Golden Boxing Gym” kierujemy do wszystkich chętnych i zainteresowanych bez względu na wiek i płeć.   Co roku boks  staje się co raz bardziej popularny – jak na świecie, tak i w Polsce , a między innymi picture-20004w Białymstoku, zainteresowanie tą  sportową  dyscypliną  systematycznie rośnie. W Klubie Rekreacyjno Sportowym „Golden Boxing Gym” na tej sztuce walki  skupiliśmy szczególną uwagę, bo przecież zwycięstwa Krzysztofa Włodarczyka, Tomasza Adamka i innych krajowych mistrzów „skórzanych rękawic” nie może pozostawić widza obojętnym.

Zajęcia z boksu są dostępne wszystkim – od uczniów po emerytów. Każdy, kto przychodzi na treningi boksu, chce pokonać swoje słabości –  lenistwo, nadwagę lub brak jakiejkolwiek aktywności fizycznej. W Klubie Rekreacyjno Sportowym  „Golden Boxing Gym” można nie tylko wzmocnić swoje ciało, lecz również stać się bardziej pewnym siebie  w podejmowaniu decyzji. Ponieważ pasjonowanie się boksem – to właściwa droga do samodyscypliny i zdrowego trybu życia.

Boks dla każdego!

BokserGBGNie wymagamy doświadczenia. Gwarantujemy stopniowe wdrażanie w tajniki boksu, sukcesywne podnoszenie kwalifikacji i umiejętności oraz wsparcie doświadczonych szkoleniowców i innych zawodników. Oferujemy przyjazną atmosferę, wymagające treningi w profesjonalnej sali z pełnym wyposażeniem. Oferujemy również treningi indywidualne – jeden na jeden z trenerem. Personalny trening – to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych form rekreacji. Kilkakrotnie szybciej pozwala opanować technikę boksu niż trening w grupie.

Na naszych treningach poznacie boks od podstaw, ucząc się technik poruszania, zadawania ciosów i obrony przed nimi. Różnorodność treningów boksu oraz zestaw ćwiczeń bokserukierunkowanych specjalnie dla tej dyscypliny sportu sprawia, że nasze treningi w Klubie Rekreacyjno Sportowym  „Golden Boxing Gym” wciągają największych laików sportu, wszechstronnie rozwijają i sprawiają że nie możesz doczekać się następnej wizyty w naszym klubie.

Dzięki naszym treningom boksu w Bokserskim Klubie Rekreacyjno Sportowym  „Golden Boxing Gym”  poza fizyczną sferą, kształtujemy również postawy moralne i intelektualne.

U nas – Boks dla każdego! 

Zabierz swoją pociechę na trening :))
Z myślą o rodzicach, którzy chcieliby odwiedzić nasz klub ze swoimi pociechami zorganizowaliśmy kącik dla dzieci, w którym możesz zostawić malucha na czas swoich zajęć!